מדוע לבחור פוליסת ביטוח מטריה?

בכלכלה של היום כולם צובטים פרוטות. שמעתם על כיסוי ביטוח מטרייה, אבל האם כדאי להשקיע בה?

מהו ביטוח מטריה?
ביטוח מטרייה הוא סוג משני של ביטוח חבות המכסה את חבותך האישית מעבר לחבות הסטנדרטית שלקחת על פוליסת בעל הבית שלך. אחריות למטריות יכולה לכסות אותך על מספר נכסים ומכוניות בהתאם לכיסוי שתבחר. ידועה גם כ פוליסת ביטוח חבות עודפת אישית, פוליסה מסוג זה אינה פוליסה עצמאית וזו הסיבה שהיא ידועה כפוליסה משנית. ביטוח מטריה מעניק לך הגנה על אחריות נוספת על תביעות ותביעות העולות נגדך.

ביטוח מטריה הוא ביטוח אחריות נוספת. זה נועד לעזור לך להגן עליך מפני תביעות ותביעות עיקריות וכתוצאה מכך, זה עוזר להגן על נכסיך ועל עתידך. זה עושה זאת בשתי דרכים:

היא מספקת כיסוי חבות נוסף מעבר למגבלות של פוליסת ביטוח רכב, רכב וסירות. הגנה זו נועדה להיכנס פנימה כשמוצתה האחריות בפוליסות אחרות אלה.
מספק כיסוי לתביעות שעשויות להיות מודרות על ידי מדיניות אחריות אחרת, כולל מעצר כוזב, לשון הרע, לשון הרע, וכיסוי אחריות ביחידות השכירות שבבעלותך.

זוהי דרך לא יקרה להגן על עתידך הפיננסי או על הנכסים המבוססים שלך.

ביטוח מטריה אישית נכנס לתוקף כאשר הגבלת האחריות לפוליסת הבסיס שלך אינה מספיקה. זה מגן עליך מעבר למגבלות של בעלי בתים או ביטוח דירה, ביטוח רכב, כלי שיט או פוליסות ביטוח אישיות אחרות.

מה מכסה ביטוח מטריה?

ביטוח אחריות מטרייה יכול להגן עליך מפני:

התדיינות משפטית הנובעת מנזק לרכוש, מפגיעה
עלויות הגנה משפטיות נלוות אם אתה נתבע בגין נזק לרכוש או פציעות של אנשים אחרים.

מדוע אתה זקוק לביטוח אחריות אם יש לך ביטוח אחריות מטרייה?
ביטוח מטריות הוא סוג ביטוח משני, הדורש פוליסה ראשונית או פוליסת חבות בסיסית לתשלום ראשון על תביעה לפני הכיסוי של חבות מטרייה לתוקף.

לדוגמה, פוליסת ביטוח דירה מספקת את האחריות העיקרית להפסד, ברגע שסכום הכסף שבאחריותו האישית של בעל הבית מוצה או מוגדל, אזי ביטוח המטריה נכנס פנימה. ניתן לכנות גם ביטוח מטריה כביטוח חבות עודף.

הנה מצב אחד בו חבות המטריה שלך עשויה לספק את הכיסוי הנוסף שאתה צריך בתביעה. פשוט יצאת וקיבלת מזל"ט חדש. למזלך יש לך ביטוח בסכום של 1,000,000 $ לחבות למזל"ט כי בזמן שאתה מתאמן בטיסה זה מסתובב משליטה ופוגע בשכן. הפגיעה שהם סובלים הולכת להשפיע עליהם בצורה כזו שהם לא יכולים לבצע את העבודה שלהם. אתה נתבע בגין נזקים, האחריות העיקרית שלך עשויה לכסות עד 1,000,000 $. תאר לעצמך שאדם זה היה מנתח, והם איבדו חלק מהראייה שלו, או שליטה נאותה בידם, בגלל פציעה זו.

אתה יכול להיות בקו הרבה יותר מ -1,000,000 $. אחריות מטרייה תיכנס לאחר שתגיע למגבלת האחריות הראשונית.

האם אני זקוק לביטוח מטריה?
כיום, תביעות משפטיות נמצאות בכל מקום. עורכי דין מעניקים סכומי כסף גדולים מתמיד.

פוליסות בעלי בתים, רכב וכלי רכב מים מגבילים את ביטוח האחריות. ביטוח אחריות הוא החלק של בעלי בתים או פוליסת רכב שמשלמים עבור הוצאות כמו למשל נפגע:

שטרות רפואיים
טיפול שיקומי,
הפסד שכר בגלל רשלנותו של האדם הנפגע.
חלק האחריות בפוליסת ביטוח מכסה גם הגנה משפטית. לאחר שתוסיף את כל ההוצאות הרפואיות עבור הנפגעים ושכ"ט עו"ד, לעיתים קרובות האחריות הסטנדרטית אצל בעלי בתים או מדיניות רכב אינה מספיקה.

כמעט לכל מדינה יש חוקים בנושא אחריות פיננסית אשר יטילו אחריות על נהגים בגין נזקי גוף ונזקי רכוש כתוצאה מתאונות דרכים וניתן לתבוע את הנהג הנפגע באשמת הנזק. ניתן היה לתפוס גם נכסים אישיים בעקבות תביעה משפטית. חוקים דומים תקפים גם לבעלי בית וכלי שיט.

כמה עולה ביטוח מטריה או חבות עודפת?
פוליסת ביטוח מטרייה לחבות אישית יכולה להעניק לך הגנה על אחריות נוספת ללא עלות נוספת גדולה. תלוי בכיסוי האחריות למטריות שתחליט לרכוש, זה יכול לעלות כמו 100 $ לשנה בכיסוי של מיליון דולר. ביטוח אחריות נוסף אינו יקר, במיוחד בהשוואה לערך הכיסוי, תשלום של 100 עד 150 דולר בתמורה למיליון דולר הגנה הוא מיליון הדולרים הזולים ביותר שתקנה אי פעם.

כמה ביטוח חבות עודף מטריה אני צריך?
ההחלטה על כמה כיסוי ביטוחי אחריות מטרייה אתה זקוק, חייבת להיות מבוססת על מצבך האישי. זה עוזר להבנה של מה אתה עומד להפסיד ומה הסיכונים שעומדים בפניך באופן אישי.

מי יכול להרוויח מביטוח מטריה?
אנשים עם נכסים מבוססים שהם רוצים להגן עומדים להפסיד סכומי כסף משמעותיים בתביעה. אם תתבעו אתה יכול לאבד את כל הנכסים שבנית, כולל השקעות וכל החיסכון שלך. עם זאת, מי שיש לו רווחים או נכסים עתידיים פוטנציאליים עשוי גם להיות בסיכון.

אם אין לי כסף או נכסים מדוע לקנות אחריות מטרייה?
למרות שאולי אתה רק מתחיל, או שאין לך נכסים מבוססים, אל תחשוב שבית משפט לא יעניק הטבות לצד ג 'אם אתה אחראי לנזק.

כמה כיסוי מגיע ביטוח מטריות?
אתה בוחר את כמות הכיסוי שתרצה לקבל בביטוח מטריות. חיתום הפוליסה למטריות משתנה מחברת ביטוח לחברת ביטוח ועשוי לספק כיסוי בעשרות מיליוני דולרים, או רק כמיליון דולר. הכל תלוי בך ובתקציב שלך. כמו כן, שים לב כי חברות מסוימות יכולות להכפיל או לשלש את הכיסוי ממיליון דולר לשניים או שלוש, אך עלות הכיסוי אינה כפולה או משולשת בהתאמה. כדאי לקבל הצעות מחיר עבור כמה מגבלות ביטוח מטרייה לפני שתקבל את ההחלטה שלך.

מהם התנאים של מדיניות מטריה?
על מנת שמדיניות המטריות תתחיל לשלם כיסויים, מדיניות אחריות ראשית חייבת להיות קיימת ולהגביל את תשלומי התביעה.

דוגמה כיצד פועלת מדיניות אחריות מטרייה
לדוגמה, פוליסות בעלי בתים, דירות ושוכרים יציעו אחריות ראשונית. למכוניות דרישות מינימום אחריות שונות בהתאם למדינה. כמויות הכיסוי המינימליות של המדינה אינן מספיקות תמיד כדי לעמוד בדרישות הבסיסיות המינימליות של מדיניות הגג. עליכם לוודא כי הפוליסה העומדת בבסיס נושאת מספיק אחריות בכדי שתוכלו להיכנס למדיניות הגג שלכם. שקול קודם להגדיל את מגבלות החבות על הפוליסה הראשית ואז להוסיף את מדיניות הגג כדי להוסיף את הכיסוי הנוסף שאתה צריך. אסטרטגיה זו עשויה גם לחסוך לך כסף.

מדיניות ביטוח מטריות דורשת ביטוח בסיסי מינימלי
חברות ביטוח יקבעו את דרישות החיתום לפוליסת מטריות. נוסח מדיניות המטרייה יציין בבירור את סכום האחריות המינימלי הנדרש בכדי להיות זכאי למדיניות הגג.

הגבלות על מדיניות המטריה
חברות ביטוח מסוימות ידרשו מכם לבטח את כל הנכסים שלכם לפני שתציעו לכם כיסוי מטריה. הם עשויים להוסיף את כיסוי המטריה כהמלצה למדיניות הקיימת שלך. בהחלט יש לך אפשרויות בכל הקשור למציאת מדיניות מטרייה שתענה על הצרכים שלך.

ככל שיש לך יותר נכסים וככל שיש לך את הדרישות להגנה על עצמך, כך תרצה להסתכל על מבטח המתמחה, למשל, מבטח ביתי בעל ערך גבוה כמו ACE (לשעבר CHUBB), שאולי אפילו יכלול עודף או אחריות מטרייה בפוליסה שלהם כתמיכה, בין יתרונות רבים אחרים.

איזה מידע נדרש בכדי לקבל ביטוח מטריה או אחריות עודפת?
שאלות אופייניות שנשאל על ידי סוכן הביטוח בעת קבלת פוליסת מטריה עשויות לכלול:

רשימת כל הנכסים שלך ברחבי העולם ומי מבטח אותם
מגבלות אחריות ראשית לביטוח בכל הנכסים שלך
רשימה של כל המכוניות או הסירות ורכבי הפנאי האחרים שבבעלותך, וכן מגבלות האחריות הביטוחית שלהם
בין אם אתה חבר דירקטוריון או ללא מטרות רווח
בקשת ביטוח המטריות רוצה לקבל את התמונה המלאה של הנכסים שלך וכיצד הם מבוטחים כדי לוודא שאתה מקבל את הכיסוי הנכון. אם יש לך תביעה, למבטח אחריות המטרייה כבר יהיה המידע הבסיסי הדרוש להם בכדי שיוכל לעזור לך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *