הונאות ביטוח בריאות שיש להימנע מהן

מציאת פוליסת ביטוח הבריאות המתאימה לך או למשפחתך יכולה להרגיש מרתיעה. סירוב בניירת ובאותיות הקטנות עלול להותיר אותך מבולבל ומתוסכל. רמאים מוצלים מוכנים לנצל את הבלבול הזה, בתקווה למכור לכם מוצרי ביטוח בריאות מזויפים.

הונאות אלה צצות באופן מקוון ובהודעות דואר זבל במשך כל השנה, אך הפעילות ההונאה נוטה לגדול כאשר הבריאות נמצאת בחדשות ועל דעתם של הצרכנים – למשל, במהלך תקופת ההרשמה הפתוחה של HealthCare.gov החל מה -1 בנובמבר עד ה -15 בדצמבר.

הרמאים מנסים לשכנע אותך שיש להם פיתרון פשוט לקבלת כיסוי. בין אם הם מביאים לך שיחה קרה, אתה פונה דרך מודעות מקוונות, או שאתה מעד על האתר שלהם בחיפוש בגוגל, "המוצרים" שלהם מבטיחים לעיתים תכניות מקיפות העומדות בתקנות הפדרליות הנוכחיות. מוצרים אלה עשויים אף לכלול באופן בלתי חוקי שמות וסמלים של חברות ביטוח גדולות, מה שמוסיף למראה של תוקף.

למרבה הצער, תוכניות ההונאה הללו נופלות בהרבה ממה שאתה חושב שאתה קונה. "כיסוי המרשם" עשוי להיות לא יותר מכרטיס הנחה שמציע הפסקת מחיר קטנה בשירותים ותרופות שתשלמו עבורו לגמרי מהכיס. הכיסוי המופשט עשוי להיות חסר תועלת גם אם הוא אינו מכסה את השירותים הדרושים לך, ללא קשר לתקנות הפדרליות. לחלקם יתרונות רחבים יותר ממה שמפורסם בעוד שאחרים מזויפים שלמים, לוקחים את כספכם ולא מציעים כיסוי כלל.

האיגוד הלאומי למניעת הונאות בבריאות מעריך כי הונאת בריאות עולה למדינה כ -68 מיליארד דולר בשנה. הערכות אחרות עולות כמו 10% מההוצאות השנתיות לרפואה, או 230 מיליארד דולר. הונאה בתחום הבריאות הינה עבירה ברוב המדינות ועבירה פלילית פדרלית על פי חוק הניידות וההתחייבות של ביטוח הבריאות.

היזהר מהונאות ביטוח בריאות נפוצות אלה

למרות שרמאים עובדים תמיד על דרכים חדשות להפריד צרכנים עובדים קשה מהכסף שלהם, אנו מכירים כמה מהטכניקות הפופולריות ביותר שלהם. הגן על עצמך עם הידע הזה, והכיר את הצעד הבא שלך אם אתה מוצא את עצמך בשיחה עם הונאה.

מחייב אותך בעזרה בקבלת ביטוחים חדשים

רמאים יתקשרו לצרכנים בהצעה שתסייע בניווט בשוק ביטוח הבריאות. אבל העזרה הזו אינה חינמית! יאמרו לך שעליך לשלם אגרה עבור הסיוע או שאתה חייב קנס מכיוון שלא ביקשת את עצתם מוקדם יותר.

• המהלך שלך: לעולם אל תשלם להצעה פרטנית שתעזור לך להירשם לתכנית לביטוח בריאות ממשלתי. האנשים שמציעים עזרה לגיטימית בשוק ביטוח הבריאות – המכונים לפעמים נווטים או עוזרים – אינם מורשים לגבות מכם תשלום. בין אם הצעה מזויפת זו של עזרה מגיעה בטלפון או בדוא"ל, אל תתפתו לקבל. טריקסטרים אלה מחפשים רק להשיג את המידע האישי והכלכלי שלך לגניבת כסף או זהותך.

לדרוש דמי חידוש כרטיס Medicare

הרמאים מכוונים לקשישים בשיחות טלפון הטוענים לתאריך תפוגה מתקרב או לשינויי רגולציה המחייבים אותם להשיג כרטיס Medicare חדש. הם יזהרו כי אדם עלול לאבד את הכיסוי של Medicare אלא אם כן ישלם דמי עבור כרטיס חדש.

• המעבר שלך: הכיר את הכללים והתקנות של Medicare, והתקשר למספר 1-800-MEDICARE אם יש לך שאלות. התקנות הפדרליות הנוכחיות אינן מחייבות שתשיג כרטיס Medicare או ביטוח בריאות חדש. יתר על כן, אי קבלת טיפול חדש ב- Medicare לא תביא לאובדן הכיסוי. לעולם אסור למסור מידע אישי (תאריך לידה, מספר תעודת זהות וכו ') או כספי (מספר כרטיס אשראי, בנקאות וכו') לכל מי שיוזם איתך קשר בטענה שהוא מהממשלה או מחברת הביטוח שלך.

מכירת תוכניות הנחה רפואיות יקרות

חלק מההונאות נארזות בצורה של תוכניות הנחה בתשלום שכביכול מכסות (או מפחיתות) את עלות שירותי הבריאות והמוצרים. כרטיס ההנחה או התוכנית עשויים להבטיח שהוא עומד בדרישת התוכנית המינימלית בתחום הבריאות תחת "Obamacare" וכי העלות שלה בסופו של דבר תחסוך לך חבילה.

• המהלך שלך: כדי לבטל הונאות מאפשרות חיסכון לגיטימית, קרא את כל התנאים והשאלות הנפוצות באתר של חברה. תוכל גם לפנות למשרד נציב הביטוח של המדינה שלך כדי ללמוד אם תוכנית בריאות היא ביטוח אמיתי או תוכנית הנחה מזויפת. קופונים לגיטימיים בחינם הזמינים באמצעות GoodRx יכולים למעשה לעזור לכם לעמוד בעלויות הגבוהות של תרופות מרשם.

"אני מהממשלה"

אף נציגי ממשל או ממשל פדרלי לא יתקשרו אליכם אי פעם לאמת את מספר הביטוח הלאומי או את פרטי הבנק שלכם. סוכנויות כמו מס הכנסה או מדיצ'ר עשויים לשלוח מכתב כתוב באמצעות דואר חילזון (לעולם לא אימייל) ובו תבקש ליצור קשר עם הסוכנות, אך הם לא יבקשו או ידרשו מכספי הכסף או למסור פרטי כרטיס אשראי או בנק באמצעות הטלפון כדי לבצע תשלום.

• המעבר שלך: אל תמסור מידע אישי או כספי לאף אחד שמתקשר אליך או יוצר קשר איתך

u באמצעות פקס, מכתב או דוא"ל מבלי לאמת את זהות החברה או הסוכנות. בקש שם, מחלקה ומספר טלפון כדי להתקשר שוב לאדם. למרות שרמאים עשויים להישמע משכנעים כאשר הם אומרים לך שהם מהממשלה, זכור כי סוכנויות אלה לעולם לא יצרו איתך קשר בטלפון.

סימני אזהרה של רמאי

יחד עם הידיעה להימנע מההונאות הפופולריות ביותר, חפשו אחר המאפיינים הללו של אתרים או אנשי מכירות הונאה.

• מגרשי מכירות דוחפים: רמאים הם לעתים קרובות מאוד דוחפים ואגרסיביים מכיוון שהם דורשים ממך לקבל החלטה מיידית מכיוון ש"עסקת החיים "שהם מציעים יפוג בקרוב. לעתים קרובות הם ידברו במעגלים כדי לבלבל אותך ולהתעצבן אם תשאל שאלות. המוכר עשוי לנסות להשיג את חשבון הבנק ואת פרטי כרטיס האשראי שלך אפילו לפני שתירשם או תקבל פרטי תוכנית.
• רפורמה בבריאות: מקובל שאמנים אמורים למכור ביטוח בריאות מזויף שלטענתם "נדרש" כתוצאה מהרפורמה האחרונה בתחום הבריאות. החניכים עשויים לומר כי מדובר בעסקת "זמן מוגבל", או "הרשמה פתוחה מוגבלת." צפה בפקסים, אימיילים ומודעות טלוויזיה עם פיצוץ. אתה יכול למצוא עזרה בחינם בניווט בשוק ביטוח הבריאות על ידי ביקור ב- HealthCare.gov ולחץ על "מצא עזרה מקומית."
• תשובות מתחמקות: אם איש מכירות שרטוט ונמנע ממילוי פרטי כיסוי ספציפיים (השתתפות עצמית, דמי השתלמות, ספקים בתוכנית וכו ') או שאינו עונה בבירור על שאלותיך, זה הרמז שלך לסיים את השיחה. אסור אף פעם לא להיות מופנה לאתר או לחוברת לקבלת מידע נוסף. נציג תוכנית לגיטימית אמור להיות מסוגל לענות על כל שאלה מבלי שיצטרך להעביר אותך למקור אחר.
• נדרשת חברות: אינך צריך להצטרף ל"עמותה "או" איחוד "כדי לקנות את הכיסוי. באופן כללי, הקבוצות הללו – והכיסוי שהם מתיימרים להציע – הונאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *