הצעות מחיר לביטוח רכב: מה שאתה צריך לדעת

אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא ציטוטים בביטוח רכב זול באינטרנט היא לחפש ולהשוות כיסוי ושיעורים ממספר חברות.

הנהגים נדרשים לביטוח רכב כמעט בכל מדינה. אבל אם אתה מוצא את עצמך עם קומץ שאלות בנושא ביטוח רכב, אתה לא לבד – וכדאי ללמוד על ביטוח לפני שתקבל הצעות מחיר. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הצעות מחיר לביטוח רכב לפני שאתה קונה.

מהם הצעות מחיר לביטוח רכב?

הצעת מחיר לביטוח רכב היא הערכה לכמה שתשלמו עבור פוליסה. הצעת מחיר לביטוח מחושבת על סמך המידע שאתה מספק, כולל גילך, המכונית בה אתה נוהג, היסטוריית הנהיגה שלך ואיפה אתה גר, בין גורמים אחרים.

מבטחים משתמשים בכל אחד מהנוסחים הייחודיים שלהם לחישוב הצעת מחיר לביטוח רכב, כך שגם אם תספק מידע זהה לג'יקו, לפרוגרסיב או לכל חברה אחרת, אין שני הצעות מחיר זהות. ככל שתקבל יותר הצעות מחיר לביטוח רכב, הסיכוי הטוב ביותר יהיה לך למצוא את חברת ביטוח הרכב הזולה ביותר עבורך.

כיצד לקבל הצעות מחיר לביטוח רכב

ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לקבל הצעות מחיר לביטוח רכב בחינם. אתה יכול לקנות ישירות באופן מקוון או בטלפון, מ"סוכן שבוי "(שעובד בחברה אחת בלבד), או מסוכן עצמאי או מתווך ביטוח.

ראשית, כמה טיפים מקצוענים. כל אפשרות שתבחר, וודא שאתה:

  1. בדוק את רישומי התלונות של חברות ביטוח הרכב ושביעות רצונם של הלקוחות. ביקורות על ביטוח רכב הן מקום טוב להתחיל בו.
  2. קבל לפחות שלוש הצעות מחיר לביטוח רכב באופן מקוון או מגורם סוכן, כדי שתוכל להעריך אם אתה מקבל מחיר טוב עבור הכיסוי שאתה רוצה.
  3. הבנת גבולות הכיסוי. כשמשווים הצעות מחיר, בדוק כי לכל פוליסה מגבלות התחייבות והשתתפות עצמית דומות.

ביטוח רכב מצטט באופן מקוון או בטלפון

קבלת הצעות מחיר לביטוח רכב בחינם היא אחת הדרכים הקלות ביותר לקנות ביטוח רכב. מרבית החברות מציעות הצעות מחיר מקוונות לביטוח רכב מקוון, כולל חווה ממלכתית ו- Allstate, המאפשרות לך להתחיל ברשת אך מקצה לך סוכן שבוי שיסיים את הצעת המחיר שלך בטלפון. רכישת פוליסה באופן מקוון (או בטלפון) מכונה רכישת ביטוח רכב "ישיר" מהמבטח.
קניית ביטוח ישירות ללא עזרה של סוכן מעניקה לך יותר חופש להתאים כיסויים ולראות הצעות מחיר בעצמך, אך יש גם חסרונות.

סוכני ביטוח שבוי

אתה יכול גם לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב בחינם באמצעות סוכן שבוי. סוכן שבוי עובד בחברת ביטוח ספציפית אחת, כמו Allstate, ביטוח חקלאים או Farm State.

תפקידו של כל סוכן הוא לעזור להבין מה הפוליסה המתאימה לך ביותר ולספק הצעת מחיר לביטוח רכב. בתמורה הוא או היא מרוויחים עמלה – או אחוז מהפרמיה שלך – כשאתה קונה פוליסה. שלא כמו סוכנים אחרים, סוכן שבוי עשוי או לא יכול לקבל גם משכורת מהחברה בה הם עובדים.

סוכני ביטוח עצמאים וסוכני ביטוח

אם אתה רוצה לדבר על אפשרויות ביטוח הרכב שלך, אך לא רוצה להגביל את עצמך לחברה אחת, קבלת הצעת מחיר מסוכן עצמאי או מתווך עצמאי עשויה להיות בחירה טובה.

סוכנים ומתווכים עצמאיים עובדים עם מספר מבטחים ויכולים להציע מגוון רחב של אפשרויות ומדיניות. חברות ביטוח בשמות גדולים כמו Travellers ו- Progressive (כמו גם חברות קטנות יותר) מוכרות פוליסות באמצעות סוכנים עצמאיים. מכיוון שסוכנים עצמאיים עובדים על עמלה, הם עשויים לשאוף לספק לך את שירות הלקוחות הטוב ביותר שאפשר, או לחילופין, להנחות אותך לעבר מדיניות יקרה יותר.

מתווכים עצמאיים שונים מסוכנים עצמאיים בכך שהם גובים עמלת מתווך ועליהם לגלות שיעורי עמלה ללקוחות. שקיפות זו מאפשרת לך לדעת בדיוק כמה מתווך מרוויח מהעסק שלך.

סוכנויות ייעודיות

נהגים שעברו DUIs, כרטיסים במהירות מופרזת או תאונות מרובות עשויים להזדקק לחברת ביטוח לא סטנדרטית המתמחה בפוליסות לנהגים בסיכון גבוה. סוכנויות מקומיות ולאומיות רבות קיימות רק כדי לשרת את בסיס הלקוחות הזה. עבור נהגים שמתקשים לקבל כיסוי, סוכנויות אלה יכולות למצוא הצעות מחיר לביטוח רכב של חברות המוכנות לכסות אותן.

מה נכנס להצעת מחיר לביטוח רכב?

מספר גורמים משפיעים על הצעת המחיר שלך לביטוח רכב, והם נבדלים מחברה לחברה. לדוגמה, חברת ביטוח אחת עשויה להעלות את שיעוריך ב -10% בגין מגורים באזור פשעים גדולים, בעוד שמבטח אחר עשוי לגבות רק 5% יותר. שתי החברות בוחנות את כמות הפשע בשכונה שלך, אך מחשבות את הסיכון הביטוחי שלך באופן שונה.
גורמים המשפיעים על הצעת מחיר לביטוח רכב כוללים:

מאפיינים אישיים כמו גילך, מגדרך, מצב משפחתי ורמת השכלתך משפיעים בדרך כלל על הצעת מחיר לביטוח רכב מכיוון שמבטחים יכולים להשתמש בסטטיסטיקה כדי לחזות את הסבירות להתרסקות. לדוגמה, בדרך כלל נהגי נוער עם שיעורי ביטוח גבוהים יותר מכיוון שהם נוטים יותר להיכנס לתאונת דרכים מאשר כמעט כל קבוצת גיל אחרת.

הכיסוי שתבחר ישפיע, באופן לא מפתיע, על הצעת המחיר לביטוח הרכב שלך. ככל שתצטרכו יותר כיסוי, כך העלות גבוהה יותר. מחקר של NerdWallet מצא כי בממוצע ביטוח רכב "כיסוי מלא" יעלה יותר מכפול מכפי שעולה הכיסוי המינימלי.

ביטוח כיסוי מלא לרכב מתייחס לשילוב של כיסויים, כולל מגבלות אחריות גבוהות יותר, והתנגשות וביטוח מקיף. עדיין עדיף לא לבסס את מחיר הכיסוי שאתה קונה אך ורק על המחיר.

רשומת הנהיגה שלך ותדירות הנהיגה שלך יכולה לעשות שינוי גדול בהצעת הביטוח הסופית שניתנה לך. היסטוריה של תאונות, כרטיסי נסיעה מהירים ו- DUI יכולה כמובן להעלות את שיעורי ביטוח הרכב שלך, אך תקבל הצעות מחיר ביטוחיות גבוהות יותר אם עדיין אין לך רשומת נהיגה.

אם אינך נוהג לעיתים קרובות מאוד, מומלץ לשקול ביטוח רכב מבוסס שימוש כדרך להפחתת עלויות הביטוח שלך.

פרטים על הרכב שלך, כולל המותג והדגם, והאם יש לו תכונות כמו מערכת GPS או ציוד בטיחות, כל אלה משפיעים על הצעת המחיר שלך לביטוח רכב. למה? רכבים יוקרתיים ומכוניות עם תכונות בטיחות יקרות או אודיו מתקדמים עולות יותר לתיקון, ומעלות את התעריפים שלך. הסבירות להיגנבת המכונית שלך תצטרף גם להצעת המחיר הביטוחית שלך.

מיקום משחק תפקיד חשוב בכמה עולה הכיסוי שלך. צפיפות אוכלוסין, פשע ושיעורי התרסקות בסביבת השכונה שלך עשויים לכלול את מחיר הביטוח שלך. בנוסף, כמות הכיסוי הנדרשת לנהיגה במכונית באופן חוקי משתנה בהתאם למדינה, וכך גם שיעורי ממוצע למדיניות דומה.

לדוגמה, לנהגים עם אשראי טוב וללא תאונות אחרונות במיין היו ביטוח הרכב הזול ביותר לכיסוי במחיר של 916 דולר לשנה. בינתיים, לואיזיאנה הייתה המדינה היקרה ביותר, עם שיעור שנתי של 2,971 $, לפי ניתוח שיעורי ביטוח הרכב למדינה אחר מדינה של NerdWallet.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *