בחירת סוכנות לביטוח

אז מצאת את האתר של אנדרסון ביטוח, וזה כנראה אומר שאתה מחפש תוכניות ביטוח שמתאימות לך. כאנשי מקצוע בתחום הביטוח, אנו מבינים כי התחייבות לחברת ביטוח אינה משימה קלה מכיוון שיש כל כך הרבה ספקים ומדיניות שונים.

שאלה אחת שעשויה לעלות על דעתי בעת חיפוש אחר מתווך הביטוח המושלם היא האם עליך לעבוד עם סוכנות ביטוח עצמאית כגון אנדרסון ביטוח, או עם ספק ביטוח ישיר. מכיוון שאנחנו אנשי המקצוע, בואו נשפוך מעט אור על היתרונות שבבחירת סוכנות ביטוח עצמאית.

סוכנות ביטוח עצמאית נגד. ביטוח סופר ישיר

ראשית, כנראה שעדיף היה לנו להסביר את ההבדל בין סוכן ביטוח עצמאי לסופר ישיר.

סוכנות ביטוח עצמאית לא עובדת בחברת ביטוח ספציפית אחת. כלומר סוכן ביטוח עצמאי עובד עם מגוון חברות המציעות מגוון תוכניות ביטוח לבחירה. עבודה מול סוכנות ביטוח עצמאית מאפשרת לך לבחור יותר פוליסות ביטוח וכן סיכוי גבוה יותר למצוא מוצר המותאם לצרכים שלך. הטבה נוספת בבחירת סוכן ביטוח עצמאי היא שיש סיכוי גבוה יותר שתמצאו עסקה טובה יותר. מי לא אוהב לחסוך כסף?

סוכן ביטוח סופר ישיר הוא קצת שונה. סופר ישיר עובד רק ומנפיק פוליסות ביטוח עבור חברה יחידה אחת. פירוש הדבר שאם תחליט להעסיק סופר ישיר, תוכל לעבוד רק עם אותה חברה ולא עם ספקי ביטוח אחרים.

דרך קלה יותר להבין את ההבדל בין השניים היא זו: חשבו מתי אתם מנסים להזמין מלון לחופשה. בטח, אתה יכול להזמין בקלות את חדר המלון שלך ישירות דרך אתר האינטרנט של הנכס (כמו באמצעות כותב ישיר), או שאתה יכול לבקר באתר השוואת מלונות שמציע לך נכסים שונים ויכולת למיין לפי מחיר, דירוג, שירותים ועוד ( סוכן ביטוח עצמאי).

אז במי כדאי לבחור?

זה אולי נראה כאילו אנחנו מעט משוחדים בהתחשב בכך שאנחנו סוכנות ביטוח עצמאית, אבל אם אתה רוצה להיות מסוגל ליצור קשר עם מתווך ביטוח שיעזור לך למצוא את חברת הביטוח והפוליסה המתאימה לך, אז אתה רוצה לשקול ללכת עם סוכן ביטוח עצמאי. מצד שני, כותבים ישירים הם סוכנים שבויים שעובדים עם חברות ביטוח מרכזיות ולכן לא תמיד יש את טובתך.

הטבה נוספת לשימוש בסוכנות ביטוח עצמאית כמו אנדרסון ביטוח היא שאם תבחר לשנות את פוליסות הביטוח שלך בהמשך הדרך, אינך צריך לאבד את סוכן הביטוח שאתה אוהב לעבוד איתו. במקום שתצטרך לבסס אמון עם מתווך חדש פעם אחר פעם, תוכל לבנות מערכת יחסים ארוכת טווח עם סוכן עצמאי שיבין את הרצונות והצרכים שלך. הם גם יעזרו לך להבין כל מידע מורכב שקשור לביטוח שעלול לבלבל.

מה קורה אם אתה מתקשה להגיש תביעה או סכסוך, או אם ברצונך לשנות מדיניות? אם תבחר לעבוד עם סוכן ביטוח עצמאי, הם יוכלו לעזור לך לעשות את כל הדברים האלה. לחלופין, אם אתה נמצא במצב שבו אתה צריך לאתגר חברת ביטוח גדולה מסיבה כלשהי (למשל, אם הם משנים את שיעורי הביטוח שלך מבלי ליידע אותך ואינך מבין מדוע), סוכן הביטוח העצמאי שלך יכול לעזור ליצור קשר. את חברת הביטוח ולקבל מידע. מכיוון שכותבים ישירים עובדים ישירות עבור חברות ביטוח גדולות יותר, אז הם לא צפויים לעזור בסוגיות מסוג זה.

האם יש לסוכן הביטוח שלך את טובתך?

קניות לביטוח מתחילות בקנייה של סוכן. בין אם אתם מקבלים ביטוח דירה, ביטוח עסק או ביטוח רכב, אתם סומכים על סוכן שינווט בשטח וימצא פוליסה שמתאימה לכם. השאלה היא, מי האדם הטוב ביותר לתפקיד?

ישנם שני סוגים של סוכני ביטוח שאיתם תוכלו לעבוד: סוכנים שבויים או סוכנים עצמאיים. ישנם הבדלים חשובים בין האופן שבו שני הסוכנים הללו עושים עסקים, ובאופן כללי אתה טוב יותר בעבודה עם סוכן עצמאי. המשך לקרוא כדי ללמוד מדוע.

מהו סוכן שבוי ומהו סוכן עצמאי?

סוכן שבוי, הידוע גם כסוכן ייעודי, עובד אך ורק עבור חברת ביטוח אחת ויכול להציע ללקוחות רק את הפוליסות של החברה הזו.

סוכן עצמאי או מתווך ביטוח, אינו קשור למוביל ביטוח אחד ועובד עם ספקי ביטוח מרובים. כתוצאה מכך, הוא או היא מסוגלים להשוות שיעורים ותוכניות מחברות שונות בעת חקר פוליסות ביטוח עבור לקוח.

עבודה עם סוכן שבוי

סוכנים בשבי מסוגלים לטפח ידע עמוק על פוליסות הביטוח שמציע הספק הספציפי שלהם. אם היית מוכן לקבל את הביטוח שלך באמצעות חברה מסוימת, סוכן שבוי אמין יכול לעזור לך לקבל את הפוליסה המתאימה ביותר.

עם זאת, לעיתים קרובות מעודדים סוכנים בשבי למכור פוליסות ספציפיות ולעמוד במכסות המכירה. במקרים כאלה, ברור שאין להם טובת הלקוח.

אך החיסרון הברור ביותר בעבודה עם סוכן שבוי הוא שהם יכולים להציע לך רק מבחר מוגבל של מדיניות. קיימות שינויים חשובים בין הפוליסות של מובילי ביטוח שונים. אם אתה תקוע עם חברה אחת בבחירת הביטוח שלך, סביר להניח שתקבל את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלך.

עבודה עם סוכן עצמאי

מכיוון שסוכנים עצמאיים אינם קשורים לחברה אחת, הם יכולים באמת לשים לב לטובת הלקוחות. לאחר שעבד איתך כדי לקבוע מה אתה מחפש בפוליסה, סוכן עצמאי יערוך בקשה לפנייתך מול מובילי ביטוח שונים. כתוצאה מכך, יהיו לך יותר אפשרויות כיסוי ומחירים תחרותיים יותר.

סוכן עצמאי טוב בעל ידע נרחב בשוק הביטוחים והוא מיומן בהשוואת פוליסות. יתר על כן, הוא או היא מסוגלים לשפוט את החוסן הפיננסי של החברה כדי להבטיח שהיא תוכל לשלם תביעות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *