שאלות שיש לשאול לפני רכישת פוליסת ביטוח חיים

מכיוון שתפקידם של סוכני ביטוח חיים הוא למכור פוליסות, הם עשויים שלא לספר ללקוחות על כל פרטי המוצר, כותב MSN.
מהו מונח ביטוח חיים?

לפוליסת הביטוח תקופת תוקף ומספר ימי הביטוח. תקופת התוקף מציינת מאיזה תאריך חוזה הביטוח תקף – כלומר באיזו מסגרת זמן תוכלו לסמוך על סיוע וכיסוי סיוע זה, ומספר ימי המבוטח מראה כמה ימי שהות בחו"ל יכוסו על ידי הביטוח. חוֹזֶה. לדוגמא, אם תוקף פוליסת הביטוח הוא שנה ומספר ימי המבוטח הוא 30, תוכלו לנסוע לחו"ל תוך שנה ולבלות בה לא יותר מ -30 יום, כל יום שהייה בחו"ל הוא מינוס יום מבוטח אחד.

שאלות לשאול לפני ביטוח

רשימת שאלות

כיצד ומתי יש לדווח על תאונה?

מומלץ למבוטח או לקרוביו ליידע את חברת הביטוח על מקרה הביטוח בהקדם האפשרי, כך שחברת הביטוח תוכל לשלם פיצויים בהקדם האפשרי. ניתן להגיש תביעות נזיקין באמצעות בנקאות באינטרנט, אינך צריך ללכת לשום מקום.

אילו אפשרויות נוספות עליכם לקחת לכיסוי טוב יותר?

יש ליידע אותך בפירוט מדוע יש צורך באופציה זו או אחרת, כמה עולה המדיניות עם אפשרות זו, ומה ההבדלים בין אפשרויות דומות, למשל, בין פעילויות חוצות לספורט.

אפשרויות נוספות הן מלכודות שתיירים רבים נקלעים אליהן בעת ​​רכישת פוליסה בשמה בלבד. היעדר אפשרויות אלה מאפשר לחברות הביטוח לשלול כיסוי במקרים רבים. לדוגמא, יש לכם פוליסת ביטוח רגילה שמרמזת שתשכבו על החוף, תעשו במלוא המרץ טיילת ערב ותשתו מים מבקבוקים. עם זאת, אם תחליט לחקור את העולם התת ימי ולהזמין שעתיים או שעת צלילה, או לרכוב על קטנוע ולהתפעל מהשקיעה, אירוע הביטוח הופך אוטומטית ללא מבוטח בגלל היעדר אפשרות נוספת.

מהם החריגים העיקריים הניתנים בתקנות הביטוח של חברת ביטוח מסוימת?

למעשה, זהו אחד הסעיפים החשובים ביותר בתקנות, ולכן על סוכן הביטוח לדעת הכל אודותיו ולפחות להראות לכם מסמך בו מופיעים כל החריגים.

סוכן הביטוח יאמר ככל הנראה שהיחיד היחיד הוא מצב של שיכרון אלכוהולי. עם זאת, למעשה, ישנם לא מעט מן החריגים הללו, ועליך להבין מה מכסה פוליסת הביטוח שלך ובאילו מקרים היא הופכת להיות חסרת תועלת כמעט. לדוגמא, החריגים הפופולאריים ביותר שנמצאו בחוקים של מרבית חברות הביטוח הם התקף פאניקה, דיכאון, מחלה או פציעה התרחשו לפני תחילת החוזה (הצטננו בעת העלייה למטוס והגיעו עם טמפרטורה, זה כבר לא אירוע מבוטח), ספורט ופעילויות חוץ, נהיגה ללא רישיון, מחלות כרוניות, גודש בגופרית או מים באוזניים, מחלות המועברות במגע ועוד. מספר חריגים יכולים להיות מכוסים על ידי אפשרויות נוספות כגון פעילויות בחיק הטבע או ספורט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *